ארגונומיה

ללא ספק, שכסא מתאים, הוא אחד הגורמים החשובים לשמירת הבריאות של העובדים בעמדת העבודה במשרד.
על כן התארגנו ביחד עם הארגונומיסטיים המובילים בשוק הישראלי לשיתוף פעולה, כל אחד בהתמחותו בענף הארגונומיה, וכתוצאה מכך, ביכולתנו להציע וגם להמליץ:

פתרונות שונים בסביבת העבודה

שיפורים והתחדשות במשרדים

התאמה אישית בעבודה מול מחשב

שרות אישי ברמה גבוהה

טיפול ושרות מקצועי ואמין

הפחתת זמן ישיבה בעבודה משרדית – מאת ד"ר יוהנה גייגר

עובדים בארץ, כמו בחו"ל, נמצאים במשך פרקי זמן הולכים ומתמשכים במנח ישיבה, הן במהלך עבודתם והן בשעות הפנאי. עם זאת, מחקרים רבים מצביעים על השפעותיה המזיקות של הישיבה הממושכת. שעות רבות של ישיבה נמצאו כקשורות למיגוון מצבי בריאות לרבות השמנת יתר, סכרת, יתר-לחץ דם ופגיעות בריאותיות נוספות.

לאחרונה פורסמו תוצאותיו של פרויקט שהתקיים בחברה במדינת מינסוטה, ארה"ב. מטרת הפרויקט: להפחית את משך הישיבה במהלך יום העבודה, ולמדוד את השפעותיו הבריאותיות של שינוי תנוחת עבודה במהלך יום עבודה.
המחקר נערך במסגרת תכנית רחבה לקידום בריאות בעבודה. הפרויקט הרחב כלל אמצעים שונים לעידוד עובדי החברה להשתתף בפעילות גופנית ובתכניות לקידום הבריאות.
קרא עוד >>

מהי ארגונומיה – מאת ד"ר יוהנה גייגר

המילה "ארגונומיה" נגזרת מן המילים היווניות Ergo: (עבודה), ו- Nomos: (חוקי הטבע). הארגונומיה, הידועה גם בשם הנדסת גורמי אנוש, עוסקת במחקר על אנשים בעבודה, ובמיוחד באינטראקציה שלהם עם טכנולוגיות, החל מכלים המופעלים בידיים ועד למערכות טכנולוגיות מורכבות שאדם מעורב בתפעולן.
קרא עוד >>

ארגונומיה במשרד – מאת משה (ק'צו) בידנר

כאשר חושבים על עיצוב משרד, עדיף ומומלץ לתכנן מראש סביבת עבודה ארגונומית. סביבה זו מושפעת ומשפיעה על התנהגות נכונה של העובדים במסגרת העבודה.
התכנון ישפיע על בריאותם של אותם עובדים, בכך שסביבת העבודה תתאים לצרכים הפיזיים של העובד.
קרא עוד >> 

צביקה כץ – מנכ״ל ארגוטיים כותב עלינו

הכרתי את חברת "סימון פתרונות ישיבה בע"מ " (עסק משפחתי) , דרך מכר וותיק במקצוע ( קאצו'), שאני מעריך אותו כבעל ידע בלתי רגיל בתחום כיסאות משרד והיום 
הוא מתפקד בסימון כ"ארגונומיסט" הבית.
על פי אינפורמציה שקיבלתי מקאצו', הבנתי שהבעלים החלו דרכם כרפדים ומרכיבי כיסאות משרד, 
אך מהרגע שהחליטו לעמיד מפעל לייצור של כיסאות משרד, כולל יבוא של מרכיבים ואביזרי כיסאות, הכיוון היה "דיזיין ארגונומי".
קרא עוד >>