כורסאות המתנה מעוצבות

והנה מונח לפניכם המשרד החדש – מרווח , נקי מצוחצח ומשופץ למשעי בדיוק כמו שדמיינתם.
דאגתם לרהט את המשרד ולכל עובד יש כיסא ושולחן לעבוד עליו – אבל מה עם כורסאות המתנה מעוצבות עבור האורחים הבאים אל המשרד שלכם? להם לא מגיע לשבת כמו שצריך?!

אם כן, אצלנו ב- "סימון פתרונות ישיבה בע"מ" יש מבחר של כורסאות המתנה למשרד אשר מהם ניתן להתרשם בקטלוג מוצרים שלנו.

נשמח להכביר בכמה מילים על דברים שצריך להתחשב בהם כשניגשים לחפש כורסאות המתנה מעוצבות:

בימינו אנו יש מגמה עולה בצורך של ריהוט מודרני, צעיר ורענן לאזור המשרדי.
ההבנה הבסיסית שהגיעו אליה בשנים האחרונות בעולם הריהוט היא שהגבול בין "ריהוט משרדי" ו-"ריהוט עבור הבית" הוא מאוד מטושטש ופריטים שהיינו מצפים למצוא בסלון שלנו עושים הופעה מרשימה גם בחללי המשרדים הנחשבים וההייטקיסטים ביותר.

מלאכת הריפוד של כורסה היא עניין שאינו פשוט כלל ולכן כל פריט ופריט עובר את התהליך של ריפוד אינדיבידואלי . כל סיכה שמחודרת ננעצת בדיוק שיטתי בידי צוות מנוסה של רפדים בניהול של חברות המתמחות בתחום הריהוט ומעסיקים את מיטב הרפדים שיענו על המשימה כדי לעמוד על החזון של המעצב והחברה עצמה; שמות גדולים בתעשייה שעימם חברת "סימון פתרונות ישיבה בע"מ" בקשר בלעדי בארץ, בין השמות ניתן למצוא את: Wagner , Gotessons , Brado ועוד.

רוב החברות המתמחות בייצור של כורסאות המתנה מעוצבות מציעות מבחר רחב של בדים בהתאם לנופך העיצובי שאתם רוצים להשרות במשרד ולמידת הפרקטיקה של אותו מוצר, כלומר, האם אתם מצפים בכלל שאנשים ישבו על הכורסה ואם כן אז לכמה זמן?
כמו כן, פקטור נוסף שיש להתחשב אליו בנוגע לבד הריפוד הוא בעצם האקלים של המדינה שאתם נמצאים, אם אנחנו נמצאים, לצורך העניין, במדינה חמימה כמו ישראל שלרוב היא שטופת שמש – אזי אני לא מצפה לבחור בד צמר עבור כורסאות המתנה למשרד הבא שלי מפני שאין הוא סימפטי בהקשר לתוואי מזג האוויר.

אם התקציב שלכם אינו ענקי ואתם עדיין מעוניינים ליהנות מכורסה נהדרת למשרד אז ניתן למצוא אצלנו ב- "סימון פתרונות ישיבה בע"מ" גם כורסאות המתנה בזול ועדיין לשמור על רמה גבוהה של סטייל למשרד.

עבור ייעוץ ובחירה של הכורסה הבאה שלכם אתם מוזמנים לבוא לבקר אותנו באולם התצוגה שלנו צמוד המפעל בכתובת:
שתולים 70 , תל אביב | 035370150
או באתר האינטרנט שלנו:
www.simon.org.il

המתנה נעימה