כסאות המתנה

כיסאות המתנה למשרד – מעוצבים, איכותיים ומתקדמים

חברת הבוטיק המובילה בפתרונות ריהוט ארגונומייםErgonomic workspaces  Simon – מספקת מענה שלם לכל צרכי ריהוט העסק, החל משולחנות עבודה אלקטרוניים ועד לכיסאות מנהלים אורטופדיים. הפתרונות כוללים גם מבחר מעוצב ומתקדם של כסאות המתנה למשרד המוצעים עבור עם מחירים נוחים ושלל מבצעים.

חשיבות ההשקעה בכסאות המתנה

לכסאות המתנה המיועדים לנוחות הלקוחות ומבקרי המקום יש תפקיד מהותי ביצירת תדמית העסק והצלחתו. מבחינת באי המשרד הם מעידים על מידת האכפתיות של העסק לגבי לקוחותיו ורצונו לדאוג לרווחתם ונוחיותם. בנוסף, גם לחזות כיסאות ההמתנה סגנון עיצובם יש השפעה ניכרת על המבקרים בעסק מבחינת הרושם והתדמית שהם יוצרים. בתוך כך, רמת הסובלנות של מבקרי המשרד משתפרת ככול שההמתנה תהיה יותר נוחה ונעימה עבורם.

כסאות וספסלי המתנה בשלל דגמים וסגנונות

אצלנו תמצאו מגוון דגמים וסוגים של כיסאות וספסלי המתנה איכותיים ממיטב היצרנים בעולם, המתאימים לכל צורך, אופי וסגנון. בין אם מדובר בכסאות המתנה למרפאה, משרד נסיעות, חברת ביטוח, משרדי הייטק, משרד עורכי דין או משרד פרסום, תמצאו אצלנו מענה מושלם לצרכיכם. לפניכם מספר דוגמאות מיני רבות אחרות:

  • Deep Forall – כסאות המתנה יוקרתיים ועכשוויים עם קו רך, בייתי ונעים המתאים לכל מרחב אינטראקטיבי. בנוסף, ניתן לבחור את אופי רגליות הכיסא לרבות רגלית מעץ או בציפוי זהב, וכן לבחור ריפוד במגוון צבעים וסוגי בדים כמו פוליאסטר, צמר ועור.
  • Drop Net – כסאות בסגנון מודרני עם קו חלק ונקי המתאימים לכל סגנון של משרד ומעניקים נוחות ישיבה מרבית. לכיסא משענת גב מבד נוח ומונע הזעה ומשענות ידיים אינטגראליות, וגוף עם בסיס פלדה המאפשר הערמה לגובה של הכיסאות.
  • W-70- כיסא המתנה עטור פרסים של חברת Wagner הגרמנית בעל עיצוב יוקרתי וקליל ונוחות ישיבה אופטימאלית.
  • Loft 2.0 – ספסל המתנה עם עיצוב עכשווי ייחודי הכולל מחיצות גב ליצירת מרחב שקט ואינטימי.
  • Mega bench – ספסל המתנה מודולארי בסגנון עכשווי המוצע בגווני אשפרו, לבן ואדום.
הזמנת כיסא המתנה למשרד

להזמנת כסאות המתנה למשרד ולקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לאולם התצוגה שלנו בתל אביב או צרו קשר עם חברת סימון בטלפון 03-5370150.