כסאות מחשב במבצע

כסאות מחשב במבצע – מומלצים ונוחים לישיבה

בעידן הדיגיטאלי לא נמצא כמעט בית עסק, משרד, מוסד ציבורי או בית פרטי ללא מחשבים, כאשר במשרד הם נמצאים כמעט על כל שולחן בין אם בחדר המנהל, בחדר ישיבות, מול הפקידה ובעמדות העבודה.

מול מכשירים מתקדמים אלו אנו יושבים שעות ארוכות, מרוכזים מול המסך המרצד ונעזרים בעכבר ומקלדת למציאת, העברת ועיבוד מידע. פעולות אלו המבוצעות באופן רציף ואינטנסיבי אינן בריאות לגופו של האדם. לכן, על מנת למזער נזקי בריאות, לשפר את איכות הישיבה ונוחותה לאורך זמן מומלץ להשקיע בכיסא מחשב איכותי כפי שמציעה חברתErgonomic workspaces  Simon – עם שלל מבצעים ועבור מחירים נוחים במיוחד.

מאפייני כיסא מחשב מומלץ

כסאות המחשב המומלצים שלנו כוללים מבנה ארגונומי מתקדם ושלל אפשרויות כוונון והתאמה אישיות. בין היתר, הכיסאות כוללים מערכות כוונון של גובה המושב, גובה וזווית משענה הגב, גובה וזווית משענות הידיים וכוונון תומך גב תחתון. כמו כן, הכיסאות מסופקים עם חמש זרועות בסיס ליציבות מרבית על הקרקע, ספוגי ריפוד איכותיים, נוחים ועמידים ומגוון בדי ריפוד משובחים בשלל צבעים. בנוסף, אנו מחזיקים בדגמי כסאות מחשב מתקדמים עם מנגנוני Dondola של החברה הגרמנית המובילה WAGNER. מנגנונים אלו מאפשרים הנעה של הגוף במהלך העבודה מול המחשב באופן ייחודי ובריא המקל את הלחץ על עמוד השדרה ותורם לחיזוקו.

המלצות לישיבה נכונה על כיסא מחשב

חשוב להבין שאין זה מספיק לרכוש כסא מחשב במבצע בכדי לשפר את נוחות הישיבה ובריאותה. יש גם לאמץ תנוחות ישיבה בריאות המסופקות על ידי כוונון נכון של הכיסא. כך למשל, מומלץ לכוון את הידיות של הכסא באזור המפרקים לזווית ישרה המפחיתה את רמת הלחץ על הכתפיים. את משענת הגב כדאי לכוון לזווית שבין תשעים למאה מעלות כך שקימור המשענת יתמוך באופן מרבי בקימור גב המשתמש. בנוסף, יש לשבת בצמידות למשענת הגב עם מרווח של אגרוף בין קצה המושב לחלקם האחורי של הירכיים. לבסוף, יש להקפיד לקום מהמושב כל כשעה ולבצע מתיחות בטרם תחילת העבודה.

הזמנת כיסא מחשב במבצע

להזמנת כיסא מחשב במבצע לבית או למשרד באיכות הגבוהה ביותר של עיצוב ארגונומי ואסטטי, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בבחירת כיסא וישיבה נכונה עליו, הגיעו לאולם התצוגה שלנו בתל אביב או צרו קשר עם חברת סימון בטלפון 03-5370150.