כסאות עבודה למשרד

כסא מזכירה אורטופדי שעונה לצורכי התפקיד

מזכירה במשרד נתונה לעבודה קשה וארוכת שעות המבוצעת ברובה בישיבה. על מנת להקל עליה ולשפר את ביצוע תפקידה המהותי לעסק, מומלץ להשקיע ברכישת כסא מזכירה אורטופדי מחברתErgonomic workspaces  Simon – המובילה בפתרונות ריהוט משרדיים ארגונומיים.

דגשים בבחירת כיסא מזכירה

בעת בחירת כיסא מזכירה יש מספר דגשים ייחודיים לצרכי התפקיד, חלקם פרקטיים, אחרים בריאותיים וגם אסטטיים. ראשית, מעצם עבודתה הקשה של המזכירה המבלה שעות ארוכות בישיבה מול מחשב, טלפון או ניירת, חשוב לבחור עבורה כיסא כמה שיותר איכותי ונוח, בעל מבנה ארגונומי מתקדם. כמו כן, עדיף לבחור בכיסא אורטופדי המאפשר התאמה אישית מלאה לצרכי ומידות הגוף של בעלת התפקיד. בנוסף, במקרים רבים עמדת עבודה של מזכירה או פקידה כוללת דלפק או שולחן קבלה גבוהים משולחן עבודה רגיל, ולכן במקרים אלו יש לבחור בכיסא יחסית גבוה. עקב גודל השולחן ומרחב העבודה של מזכירה עדיף לרכוש עבורה כיסא עם גלגלים המקל על ההתנהלות במרחב ומאפשר גישה לפרטים שונים כמו טלפון, מחשב או פקס, בלי הטרחה שבלקום מהכסא. ולבסוף, תפקידה של מזכירה כולל עבודה מול קהל המורכב מעובדי ובאי המשרד, לרבות לקוחות וספקים, ולכן ישנה חשיבות לבחירת כיסא מעוצב, מרשים וייצוגי המתאים לתדמית העסק וסגנון עיצובו.

מגוון כסאות אורטופדיים למשרד

חברתנו מייצרת, מייבאת ומשווקת מגוון איכותי של פריטי ריהוט משרדי מתקדמים, הכוללים כסאות עבודה למשרד אגרונומיים ואורטופדיים עבור צרכים שונים-  לרבות צרכי מזכירות. אנו מספקים שלל סוגי כיסאות בדגמים, גדלים, עיצובים וגוונים שונים, המבוססים על חומרי גלם וטכנולוגיות מהמתקדמים בעולם. על כן, כל לקוח שלנו יכול לבחור את הפריטים המתאימים למערכות עובדים ולצרכי עובדיו. בנוסף, מעצם היותנו חברה יצרנית ויבואנית ישירה אנו מציעים את מוצרינו עבור מחירים משתלמים במיוחד המתאימים לכל הגדרות ומגבלות התקציב.

הזמנת כיסא אורטופדי למזכירה

להזמנת כסא מזכירה אורטופדי איכותי המותאם במדויק לצרכי התפקיד והעובד, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בבחירת כיסא, הגיעו לאולם התצוגה שלנו בתל אביב או צרו קשר עם חברת סימון בטלפון 03-5370150.