כסא אורטופדי למחשב

מגוון איכותי ומתקדם של כיסאות מחשב אורטופדיים

בחברת הבוטיק – Ergonomic workspaces Simon מתמחים ביצירת סביבות עבודה ארגונומיות מבריאות, מתקדמות ומעוצבות. שירותינו כוללים גם ייצור, שיווק ומכירת כיסאות מחשב אורטופדיים לבית ולמשרד בעזרת שיתופי פעולה עם מיטב המותגים העולמיים. אלו הם כסאות אורטופדיים למחשב שאותם חברתנו מספקת לקשת רחבה של לקוחות עסקיים, מקצועיים ופרטיים לרבות חברות הייטק, אדריכלים ומעצבי פנים. כמו כן, בסימון תמצאו גם מגוון דגמי כסא אורטופדי במבצע ומתוך המבחר כל אחד יכול לאתר את כסא אורטופדי מומלץ המתאים לצרכיו ולכיסו.

בחירה נכונה של כיסא מחשב אורטופדי

בעשור השני של שנות האלפיים, האדם מבלה שעות רבות בישיבה מול מחשב לצרכי עבודה, לימוד, העשרה או תקשורת. בפועל, ישיבה ממושכת זו מול מסך המחשב אינה בריאה לגופנו והיא עלולה לגרום לבעיות בריאות שונות כגון כאבי גב, דלקות פרקים וכאבי ראש. אחד הגורמים העיקריים שמשפיעים באופן ישיר על איכות הישיבה מול מחשב, על תחושת הנוחות והבריאות היא איכותו של כיסא המחשב והיותו אורטופדי וארגונומי. מכאן שאיכות הכיסא גם משפיעה על יכולות הריכוז והמיקוד ועל יעילות העבודה מול המחשב.

על כן, קיימת חשיבות רבה לבחירת כיסא אורטופדי יציב עם מנגנון סינכרוני ואפשרות הנעה ונדנוד, המתאים באופן אישי למשתמש, לגובהו ולמשקלו, ומספק שליטה בגובה ובזוויות תמיכת  המושב, המשענת והידיות. מעבר לכך, בחירת כיסא מחשב מורכבת גם משיקולי אסטטיקה והתאמת צורת, חומרי וגוון הרהיט לסגנון המקום בו הוא מוצב, בין אם במשרד או בבית. כדאי לזכור שהשקעה במוצר איכותי תבטיח גם את עמידותו לאורך זמן.

כסאות אורטופדיים איכותיים ומתקדמים

חברתנו משווקת ומוכרת מגוון איכותי וגדול של כסאות אורטופדים למחשב, מהם כל אחד יכול לבחור את המוצר המתאים לו, לצרכיו ולסביבת עבודתו. בין היתר, אנו משווקים בלעדיים של החברה הגרמנית המובילה Wagner האחראית על פיתוח פטנט של כסא אורטופדי למחשב עם מנגנון ייחודי תלת ממדי המכונה Dondola, ומוצע בדגמים מעוצבים ויפים. המנגנון של כסאות אלו מספק התאמה אישית מלאה של הכיסא לגופו של היושב, לצד תנועה במהלך הישיבה מול המחשב. תכונות אלו מקלות על עומסי עבודה שמקורם בישיבה ממושכת ומגדילים את היכולות לעבודה רציפה, בריאה ויעילה.

התמודדות עם ישיבה ממושכת מול מחשב

על מנת למזער בעיות בריאות בטווח הקצר והארוך יש לדעת כיצד לשבת נכון על הכיסא מול המחשב, למשל על ידי כיוון נכון של זוויות משענת וידיות הכסא, וכן גובה וזווית המושב עצמו. זאת בנוסף לישיבה נכונה בצמוד למשענת הגב וביצוע הפסקות ומתיחות בתחילת העבודה ובמהלכה. גורם משמעותי נוסף שמבטיח את בריאותנו היא כאמור בחירה בכיסא מחשב אורטופדי מומלץ כפי שיש לחברתנו להציע.

הזמנת כיסא מחשב אורטופדי מומלץ

להזמנת כיסא אורטופדי איכותי ומומלץ המותאם במדויק עבורכם, ולקבלת ייעוץ מקצועי ועוד מידע ופרטים בנושא, הגיעו לאולם התצוגה שלנו בתל אביב או צרו קשר עם חברת סימון בטלפון 03-5370150.