משרדים קטנים מעוצבים

משרדים קטנים מעוצבים

מתמחים במשרדי הייטק מעוצבים

חברתErgonomic workspaces  Simon – מתמחה בתכנון וייצור סביבות עבודה ארגונומיות ומעוצבות עבור משרדים בכל קנה מידה, לרבות משרדי היי טק מעוצבים. גישת התכנון והעיצוב של חברתנו מיועדת ליצור סביבות עבודה חיוביות ובריאות, בעלות חזות עכשווית המתאימה לתדמית ולאופי העסק. כל זאת בהתבסס על פריטים, רהיטים ומוצרים מתקדמים וחדשניים המסופקים מהמותגים המובילים בעולם.

סביבת עבודה נכונה לעובדי הייטק

אם יש ענף שבו עובדים מסביב לשעון זהו ללא ספק ההייטק שבו עובדים בממוצע עשר עד שתיים עשרה שעות ביום. בתוך כך, רבים מהעובדים הינם צעירים שגילם אינו עובר את הארבעים. מכיוון שעבור עובדים אלו המשרד הוא ממש כמו ביתם השני, ישנה חשיבות רבה ליצירת משרדי הייטק מעוצבים וארגונומיים המספקים סביבה כמה שיותר נעימה, נוחה ובריאה לעבודה. כמו כן, יש לעצב את הסביבה בקו צעיר ורענן המתאים לממוצע גילאי העובדים. בנוסף, יש לתכנן סביבות עבודה המעודדות שיתופי פעולה בין העובדים ובכך מגבירות את היצירתיות והיוזמה של החברה, לצד פינות עבודה אישיות שקטות. צרכים אלו מתמלאים על ידי השארת חלל גדול פתוח שבתוכו משולבות עמדות עבודה ארגונומיות אישיות, וזאת לצד חללים משותפים שבהם יכולים העובדים להיפגש, להצליב ולשלב נתונים בנוחות מרבית.

עיצוב מותאם לצרכי החברה

בכל פרויקט של תכנון מרחב עבודה עבור משרד הייטק, בין אם מדובר במשרדים קטנים מעוצבים או במשרדים גדולים, אנו דואגים להתאמה לצורכי ומאפייני חברת ההייטק. ההתאמה לוקחת בחשבון את אופי ותדמית החברה, מאפייני קהל היעד שלה, צרכי העובדים ושיטות העבודה המקובלות. בעזרת נתונים אלו נתכנן עמדות ומתחמי עבודה מתקדמים עבור כל עובדי המקום לרבות מזכירות, עובדים ומנהלים. העמדות יכללו כסאות עבודה ארגונומיים מתאימים, ספות וכורסאות לפינות הסבה, כסאות בר וכסאות אורחים, שולחנות עבודה ועמדות עבודה, וכן מחיצות אקוסטיות, פתרונות אחסון לכבלים וזרועות למסכים.

הזמנת משרד הייטק מעוצב

להזמנת משרד הייטק מעוצב המעניק סביבת עבודה ארגונומית וחדשנית, ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לאולם התצוגה שלנו בתל אביב או צרו קשר עם חברת סימון בטלפון 03-5370150.