עמדות עבודה למשרד

שולחן עבודה למשרד זה עניין די טריקי כשחושבים על זה – איך אדם המעוניין לרכוש אחד בין המבחר הרחב הקיים בשוק; יותר מזה – אילו סטנדרטים אדם צריך לחפש כשהוא מחפש שולחן עבודה למשרד?

אם כן, אז אנחנו כאן ב- "סימון פתרונות ישיבה בע"מ" ננסה לענות לכם על השאלות שלעיל ולבנות לכם סל של ציפיות כדי שתדעו מה לחפש בעצם.

שולחנות עבודה למשרד מגוונים ושונים אך הם בעיקר מושתתים על עקרונות שהם פחות או יותר זהים אצל רוב השולחנות באשר הם; ההנחה הבסיסית היא בעצם לאפשר לעובד / למנהל את האפשרות של פריסה רחבה לעבודה נכונה במידות נכונות עבור גוף האדם ומבנה יציב וחזק – כל זאת על מנת לאפשר לעובד / למנהל עבודה רציפה ויעילה יותר , הן למסגרת העבודה והן לגוף שלהם, ולאורך זמן.

המגמה העולה של חללי עבודה משותפים בשוק העבודה הישראלי הוליד את הצורך של עמדות עבודה למשרד אשר מאפשר לכמה עובדים לחלוק בשטח העבודה אך גם יוצר סביבה אינטימית ואישית, ככל האפשר, בעזרת מוצרים של חברות המתמחות בייצור חללים אקוסטיים וכלי עזר לעבודה נכונה במשרד אשר חלק מהחברות האלו ( Gotessons , Wagner , Brado ) מיובאות בלעדית על ידי חברת "סימון פתרונות ישיבה בע"מ".

חומריות הפלטה של השולחן והעיצוב הכללי של השולחן הוא גם עניין שצריך להתחשב בו כמובן.

יש לבחור את החומריות בהתאם לסוג העבודה ולאינטנסיביות שלה – אם זה שולחן שעובדים עליו נחרצות וצריך להכיל משקל רב או שזה פשוט שולחן שנועד לעבודה יותר דינמית ופחות כרוכה בישיבה.

העיצוב של המוצר בעצם משליך על החלל ואין דרך להימלט מזה- זאת חתיכת שתקועה באמצע החלל וצריך להתחשב באופי של החלל ובהתאם לזה להתאים את חומריות המוצר והעיצוב שלו; בין אם זה עץ מלא \ זכוכית \ סיבית עם ציפוי למינציה . בחירת החומריות משפיעה ישירות על המחיר בהתאם לעלויות הייצור.

קיימות מידות סטנדרט עבור הפלטה של השולחן אך גם כאן יש בחירה בין כמה סדרות של מידות – הכל עניין של מה אופי העבודה וכמה מקום יש בחלל.

מקווים שעזרנו בבחירה הבאה שלכם כשאתם ניגשים לרכוש שולחן עבודה למשרד .

מבחר רחב של שולחנות עבודה למשרד ניתן למצוא באולם התצוגה צמוד המפעל שלנו בתל אביב:

" סימון פתרונות ישיבה בע"מ" | שתולים 70 , תל אביב | 03-5370150

נתראה אצלנו !