עמדת עבודה לילדים

תכנון נכון של עמדות עבודה לילדים ונוער

מתכוונים לרכוש עמדת עבודה לתלמיד עבור ילדכם? לפני שאתם ממהרים לקנות אותה כדאי שתתכנו היטב את העמדה כך שתשרת את ילדכם על הצד הטוב, הבריא והיעיל ביותר לטווח הקצר והארוך כאחד. עם חברתErgonomic workspaces  Simon -, המתמחה בתכנון עמדות עבודה לילדים ונוער, תזכו במוצר איכותי וארגונומי העונה במדויק לצרכים שלכם.

תכנון עמדות עבודה ולימודים ארגונומיות בהתאמה אישית

חברתנו מתמחה בתכנון עמדות עבודה לנוער וילדים בהתאמה אישית, שבראש מעיניהן עומדת טובת הילד, נוחותו ובריאותו. מדובר בעמדות המותאמות לגיל הילד, מידותיו וצרכי הלימוד שלו. כך למשל, רגלי שולחן העבודה יעניקו כמה שיותר חופש לרגליים, ימנעו את הגבלת תנועתן ויכללו מערכת כוונון להתאמת גובה השולחן. כמו כן, ייבחר כיסא מחשב ארגונומי מתכוונן ומתנועע המבטיח התאמה מלאה לגוף הילד ויצירת תנועה במהלך שעות ארוכות של לימוד בישיבה. בנוסף, תתוכנן עמדת עבודה בעלת תאורה נקודתית המעצימה את התאורה באזור הלימוד, וכמו כן היא תכלול פתרונות מובנים לכבלי תקשורת או חשמל.

מאפיינים נוספים של עמדת העבודה

מלבד היבטים ארגונומיים, תכנון עמדת עבודה לתלמיד צריך לקחת בחשבון עוד מספר היבטים:

  • התאמה לחלל נתון – יש לתכנן עמדת עבודה המתאימה במידותיה, גודלה וגובהה לחלל נתון ושניתן להציבה בנוחות ללא הפרעה של פריטים אחרים בחדר כמו רהיטים, חלונות או דלתות. כמו כן, יש להעדיף מיקום המספק כמה שיותר אור יום טבעי.
  • חשיבה לטווח ארוך – יש לתכנן עמדת לימוד אשר תוכל לגדול עם הילד ולהתאים בעתיד לממדי גופו המשתנים.
  • היבטים אסטטיים – יש לבחור במערכת ישיבה בעיצוב צעיר ועדכני המתאימה למין הילד. יחד עם זאת, עדיף לבחור בסגנון יחסית ניטראלי שיתאים בשנים הבאות לטעמו של הילד הגדל.
  • פתרונות אחסון – חשוב לתכנן עמדת לימוד המספקת מענה שלם לצורכי אחסון כדוגמת ספרים, מחברות וציוד לימודי בעזרת מדפים ומגרות מתאימים.
הרגלי ישיבה ולימוד נכונים

חשוב להבין שמלבד עמדת עבודה ארגונומית, שמירה על בריאות ילדכם דורשת יצירת הרגלי לימוד נכונים. מדוב בהרגלים כדוגמת כוונון הכיסא לגובה המאפשר הצבת כפות רגליים על הרצפה וזווית של תשעים מעלות של הברכיים. כמו כן, יש לעודד את הילד לקום מהכיסא כל כשעה, ללכת מעט או לבצע מתיחות, ולהרגילו להתרחק כל כחצי שעה ממסך המחשב ולהסיט את מבטו לכיוונים אחרים.

הזמנת עמדת עבודה לתלמיד

להזמנת עמדת עבודה ארגונומית לתלמיד בהתאמה מלאה לצרכיו, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי, הגיעו לאולם התצוגה שלנו בתל אביב או צרו קשר עם חברת סימון בטלפון 03-5370150.