שולחן מנהלים זול

סטאטוס יוקרתי וייצוגי עם שולחנות מנהלים במבצע

אחד הפריטים החשובים ביותר במשרד המנהל הוא ללא ספק שולחן העבודה שלו, הנדרש לשלב אלמנטים פרקטיים, אסטטיים וייצוגים, וכל זאת עבור מחיר המתאים להגדרות תקציב. עם חברתErgonomic workspaces  Simon – תקבלו מענה שלם לצרכיכם בזכות מבחר עשיר של שולחנות מנהלים במבצע.

חשיבותו של שולחן מנהלים ומאפייניו

שולחן מנהלים הוא הפריט הדומיננטי במשרדו של כל מנהל, התופס את מרבית החלל המרכזי ועליו וסביבו מבוצעת מרבית העבודה. בתור שכזה הוא נדרש להיות מכובד ויוקרתי ולהתאים לסטאטוס שלו. מאחר שמנהל נדרש לעסוק במקביל במספר רב של עניינים, הוא נדרש בשולחן גדול המאפשר לבצע פעולות ביעילות ובנוחות, בים אם מול מחשב או עיסוק בניירת. על מנת לעבוד באופן מסודר ומאורגן עדיף גם לרכוש שולחן עם פתרונות אחסון מגוונים, יעילים ונוחים כדוגמת מגרות שניתן לנעול אותן ולשמור בהן מסמכים חשובים וסודיים. ממדי השולחן ובייחוד גובהו נדרשים להתאים למידות גופו של המנהל ולאפשר שימוש נוח בכיסא מנהלים ארגונומי. מעבר לכך, לכל מנהל יש צרכי עבודה משלו המשתנים בהתאם לשיטת עבודתו והגדרת תפקידו. לכן, חברתנו משווקת מגוון רחב של שולחנות מנהלים ממנו כל אחד יכול לאתר את הפריט המתאים במדויק עבורו.

שולחן מעוצב וייצוגי

מלבד מענה לצרכים פרקטיים, שולחן מנהל נדרש גם בחזות מרשימה ויוקרתית המתאימה למעמדו. כלומר, שולחן התורם ליצירת רושם חיובי, רציני וייצוגי בקרב באי המשרד ואשר חזותו משתלבת עם תדמית העסק. בנוסף, עיצובו צריך להתאים לקו המוביל במשרד, כאשר שולחן מנהלים יכול להיות בסגנון קלאסי, מודרני, צעיר ועדכני וכדומה.

פתרונות כוללים לעיצוב משרד המנהל

עם חברתנו תזכו לא רק בשולחן מנהלים בזול אלא תוכלו לעצב את כל חלל המשרד על הצד האיכותי, הטוב והמרשים ביותר. פתרונות מקיפים אלו כוללים בין היתר כיסא מנהלים ארגונומי בהתאמה אישית, כסאות אורחים, כורסאות וספות, פתרונות אחסון לכבלים, מחברים ומחיצות אקוסטיות. כמו כן, צוות חברתנו עומד לרשותכם על מנת לסייע לכם בתכנון נכון, יעיל, ייצוגי וחסכוני של חדר המנהל, המותאם באופן מלא לתדמית העסק, נתוני החלל וצרכי התפקיד.

הזמנת כיסא מנהלים במבצע

להזמנת כסא מנהלים במבצע ובהתאמה אישית מלאה, לקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי בתכנון המשרד, הגיעו לאולם התצוגה שלנו בתל אביב או צרו קשר עם חברת סימון בטלפון 03-5370150.