שולחנות מנהלים מפוארים

שולחנות מנהלים הם עניין של הכרח באזור העבודה המשרדי בעיקר בגלל הסיבה העיקרית ששם תוכלו לפנות בקריאות נהי או נזיפה אל האדם שאחראי על העניינים במשרד.

אם כן אז אתה בתור המנהל של המשרד צריך לשאול את עצמך שאלה אחת לפני שנכנסים לאתר הנהדר של "סימון פתרונות ישיבה בע"מ" (www.simon.org.il) ומתחילים לחטט בקטלוג שלנו והשאלה היא –

איזה סוג של מנהל אתה?

בין אם אתה מחפש שולחן מנהלים יוקרתי ובין אם אתה מחפש שולחן וינטאג' קלאסי לחלל שלך או אפילו משהו שמשדר מודרניות ואנרגטיות צעירה; על פי הגדרת רמת הסמכות שלך אתה בעצם תוכל להשליך את זה החוצה בריהוט אשר תבחר למשרד שלך.

מצד אחד מונח לפניך מבחר עשיר של שולחנות מנהלים מפוארים המעניקים נופך יוקרתי אך אין להימנע מהתחושה הקרירה שזה עשוי לשדר, זה יכול לעורר תחושה של ניכור והרחקה ממך לבין העובדים, שיטה שעובדת עבור כמה מהמנהלים הבכירים בשוק;

מהצד השני לגמרי יש מבחר של שולחנות מנהלים יוקרתיים ונדיבים שלא בהכרח יסכימו עם הסוג הראשון שציינתי לעיל – ההבדל עשוי להיות בצורניות של השולחן, בבחירת צבע עבור הפלטה ומסוג החומר של הפלטה, אפשר שזה יהיה יוקרתי וסמכותי ושישדר נגישות מסוימת אל העובדים.

כן ברור העניין ששולחן מנהלים הוא הדבר האחרון שמנהל בכיר חושב עליו והוא משאיר את העבודה בעיקר לידי המעצב פנים, אבל חשוב גם שהמעצב ידע עם מי יש לו עסק כדי שהוא יוכל להתאים עבורך את השולחן המנהלים הבא.

מקווה שעזרנו לכם לגבש את הדעה שלכם בנוגע לאופי של שולחן המנהלים הבא שלכם.

ניתן להתרשם ממבחר רחב של שולחנות מנהלים יוקרתיים באולם התצוגה בצמוד למפעל שלנו בכתובת:

שתולים 70 , תל אביב | 03-5370150

נתראה אצלנו